Zpět


Sběr železného šrotu - 2. května 2026

   Sbor dobrovolných hasičů Sobotín provede v sobotu 2. 5. 2026 od 8 hodin SBĚR ŽELEZNÉHO ŠROTU. Proto prosíme občany aby šrot shromáždili v sobotu ráno na svém pozemku u silnice. Vyneseme i těžké kusy. Více info a popřípadě kvůli snesení těžkých kusů např. bojlerů, kotlů atd. volejte na tel.: 775852485 p. Fojtík Jiří.

   Finanční prostředky získané touto formou budou použity na činnost sboru. Za pomoc našemu sboru touto formou vám předem děkujeme i zakousek železa. 

 

 
 
22. 04. 2026 17:24:43curil

Zpět